top of page

Meie rekvisiidid
KMKR: EE101595799
LHV Pank: EE907700771002108488
SWIFT: LHVBEE22

 
Meie poest

Meie põhilisteks müügiartikliteks on parim matkavarustus ja militaarvarustus nõudlikule kasutajale. Mitmed kaubad meie poes on ostetavad "tellimisel". Pakkudes sellise iseloomuga ostmisvõimalust, saame hoida soodsamat hinnataset. Teeme omaltpoolt kõik, et tarneajad oleks võimalikult lühikesed. Meie eesmärk on teile pakkuda personaalset ostukogemust ja oleme valmis vastama teie kõikidele kauba või ostmisega seotud küsimustele.
Kaitseväe tegevteenistujatele, Kaitseliidu tegevliikmetele ja jõustruktuuride töötajatele (PPA, Päästeamet, jne) pakume erisoodustusi, mille saamiseks palume teil enne ostu sooritamist meiega ühendust võtta.
Kui teil tekib küsimusi mõne toote detailide suhtes või kahtlusi selle konkreetsetes omadustes, siis palun võtke meiega kindlasti ühendust enne ostu sooritamist.


Isikuandmete töötlemine

Konto registreerimisel meie veebipoes küsitakse teilt isiklikke andmeid. Andmeid küsitakse teilt selleks, et teid võimalikult hästi ning personaalselt teenindada. Isikuandmeid kasutatakse meie lehel konkreetse soodustuse kinnitamiseks selleks õigustatud isikule, parima transpordiviisi leidmiseks juhul, kui kliendilt ei saa täpsustavat infot sihtkoha suhtes (DPD automaadi määramine) ning libakontode tekitamise vältimiseks. Kõik kliendid on kohustatud edastama vaid tõest ning täpset informatsiooni. Saadud andmeid kasutab Reorg OÜ Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu seadusega lubatud piirides ja ainult Reorg OÜ ning kliendivaheliseks suhtluseks. Isikuandmeid töödeldakse turvalises serveris ja kolmandatele isikutele Reorg OÜ isikuandmeid ei väljasta.


Tagastamise- ja tühistamise reeglid

Kliendil on õigus tagastada ostetud kaup 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Kui kättesaadud toode teid ei rahulda, siis teil on õigus 14 päeva jooksul see meile tagasi saata ning saada asendustoode või raha tagastus. Toode peab olema meile tagastatud täpselt samas seisukorras, millisena see teile kätte toimetati: kasutamata ning kahjustamata originaalpakendis.Kauba tagastamisega seotud saatekulud tasub klient. Lisage saadetisele ka ostukinnitus (arve koopia, tellimuse kinnitus, kaardimakse kviitungi koopia, vms). Vastavalt kehtivatele seadustele on kliendil kaheaastane pretensiooni esitamise õigus, ostukuupäevast arvestatuna.
Te ei ole kohustatud meid teavitama tagastuse põhjusest, kuid oleme tänulikud, kui te seda teete. Kui olete tagastanud toote eelnimetatud tingimustel ja te ei soovi asendustoodet, siis tagastatakse teile ostusumma 30 päeva jooksul. Tagastamise- ja tühistamise reeglitele võib esineda erandeid. Kui teil peaks tekkima küsimusi tagastamise- ja tühistamise reeglite kohta, siis palun võtke meiega ühendust.
Teil on võimalus ka pöörduda tarbijavaidluste komisjoni ja kasutada veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi?

Ostureeglid

Oma ostud saate sooritada meie veebipoes, lisades soovitud tooted ostukorvi ning jätkates sealt edasi kassase vastavalt juhistele. Tutvuge enne tegelikku ostu vormistamist hoolikalt tootekirjelduse ja tarneajaga. Mõnedele toodetele kohaldub hinnalisa seoses nende eriomadustega nagu Multicam või A-TACS muster, ine. See hind on ka näha ostu sooritamise ajal, valides oma soovitud omadus. Palun saatke meile kõik oma küsimused enne reaalset ostu sooritamist. Kassas on teil võimalus valida kahe makseviisi vahel: maksekaardiga või panga ülekanne. Vajutades ostu lõpetamise nupule võtate te endale kohustuse tasuda oma ostu eest! Ost loetakse lõpetatuks, kui olete tasunud kogu ostusumma, mis kassas teile kuvatakse.
Peale ostu sooritamist saadetakse ostu kinnitus teile e-posti aadressile, mille määrasite oma konto registreerimisel. Kui teil tekib küsimusi toote või ostureeglite kohta, siis palun võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu.

bottom of page