Kategooriad/Categories
Tooted/Products

Meie poest

Paljud kaubad meie poes on ostetavad "tellimisel". Pakkudes sellise iseloomuga ostmisvõimalust, saame hoida soodsamat hinnataset. Teeme omaltpoolt kõik, et tarneajad oleks võimalikult lühikesed. Meie eesmärk on teile pakkuda personaalset ostukogemust ja oleme valmis vastama teie kõikidele kauba või ostmisega seotud küsimustele. Kaitseväe tegevteenistujatele, Kaitseliidu tegevliikmetele ja jõustruktuuride töötajatele (PPA, Päästeamet) pakume erisoodustusi, mille saamiseks palume teil enne ostu sooritamist meiega ühendust võtta.

Ostureeglid

Oma ostud saate sooritada meie veebipoes, lisades soovitud tooted ostukorvi ning jätkates sealt edasi kassase vastavalt juhistele. Tutvuge enne tegelikku ostu vormistamist hoolikalt tootekirjelduse ja tarneajaga. Mõnedele toodetele kohaldub hinnalisa seoses nende eriomadustega nagu Multicam või A-TACS muster. See hind on ka näha ostu sooritamise ajal, valides oma soovitud omadus. Palun saatke meile kõik oma küsimused enne reaalset ostu sooritamist. Kassas on teil võimalus valida kahe makseviisi vahel: PayPal või panga ülekanne. Ost loetakse lõpetatuks, kui olete tasunud kogu ostusumma, mis kassas teile kuvatakse.
Peale ostu sooritamist saadetakse ostu kinnitus teile e-posti aadressile, mille määrasite oma konto registreerimisel. Kui teil tekib küsimusi toote või ostureeglite kohta, siis palun võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu.

Kohaletoimetamise reeglid

Eeldatav kohaletoimetamise aeg teatatakse teile ühe tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist. Kohaletoimetamise viisi peate ise valima: tulete ise järele, saatmine Omniva pakiga või saatmine Smartposti pakina. 

Tagastamise- ja tühistamise reeglid

Kliendil on õigus tagastada ostetud kaup 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Kui kättesaadud toode teid ei rahulda, siis teil on õigus 14 päeva jooksul see meile tagasi saata ning saada asendustoode või raha tagastus. Toode peab olema meile tagastatud täpselt samas seisukorras, millisena see teile kätte toimetati: kasutamata ning kahjustamata originaalpakendis. Lisage saadetisele ka ostukinnitus.
Te ei ole kohustatud meid teavitama tagastuse põhjusest, kuid oleme tänulikud, kui te seda teete. Kui olete tagastanud toote eelnimetatud tingimustel ja te ei soovi asendustoodet, siis tagastatakse teile ostusumma 30 päeva jooksul. Tagastamise- ja tühistamise reeglitele võib esineda erandeid. Kui teil peaks tekkima küsimusi tagastamise- ja tühistamise reeglite kohta, siis palun võtke meiega ühendust.

Isikuandmete töötlemine

Registreerimisel küsitakse teilt isiklikke andmeid. Andmeid soovime teilt selleks, et teid võimalikult hästi teenindada. Kõik kliendid on kohustatud edastama vaid tõest ning täpset informatsiooni. Saadud andmeid kasutab Reorg OÜ seadusega lubatud piirides ja enda ning kliendivaheliseks suhtluseks. Kolmandatele isikutele Reorg OÜ isikuandmeid ei edasta.